WwW.DjozanFanClup.Net.Tc-Djozan.Forumo.Biz-Sinema-izle.net.tc
Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj Warning
Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj GirisyapTropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj Kayitol
Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj Warning
Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj GirisyapTropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj Kayitol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj Mavi-yildiz  AnasayfaAnasayfa  djdj  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj Whistling  

Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj

YazarMesaj
Admin
- Admin - Site Sahibi -
- Admin - Site Sahibi -
Admin

Erkek
Memleket : Ağrı
İş/Hobiler : Djozan
Lakap : [D-j-o-z-a-n]
Rep Puanı : 393

DJ Seviyesi
Dj Seviyesi Dj Seviyesi:
Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj Left_bar_bleue100/100Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj Empty_bar_bleue  (100/100)

Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj Empty
MesajKonu: Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj   Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 10:53 am

Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj Aahtp3
Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj 2a6p941
Yapım :2008, ABD
Tür : Aksiyon / Komedi / Savaş
Yönetmen : Ben Stiller
Senaryo : Justin Theroux, Ben Stiller, Etan Cohen
Yapımcı : Ben Stiller, Stuart Cornfeld, Eric Mcleod
Görüntü Yönetmeni : John Toll
Müzik : Theodore Shapiro
Dağıtım : UIP Filmcilik
Süre : 2 saat, 04 dk.
Gösterim Tarihi : 10 Ekim 2008
Filmin Web Sitesi : http://www.tropicthunder.com/
Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj 2ih32ib
IMDB Puanı : 7./10
http://www.imdb.com/title/tt0942385/
Oyuncular :Jennifer Love Hewitt, JasonBateman, Tom Cruise, Robert Downey Jr., JackBlack, Tobey Maguire, JonVoight, Ben Stiller, Matthew McConaughey,Steve Coogan, Jay Baruchel,Alicia Silverstone, Bill Hader, Nick Nolte,Christine Taylor, TyraBanks, Trieu Tran, Brandon T. Jackson, Danny R.McBride, Brandon SooHoo, Reggie Lee, Anya Monzikova, Amy Stiller

KONUSU

Filmdeaksiyon filmlerinde oynayan aktörlere eğitim verilen dışdünyadanyalıtılmış Dale Dyle eğitim kampında iki hafta kaldıktan sonrayenidentopluma dönen oyuncuların topluma dönüşlerinden sonrakarşılaştıklarızorluklar ve bocalamaları komedi kalıpları içerisindeanlatılıyor. Savaşfilminde oynamaya başlayan aktörlerimiz, gerçeksavaşı andıran koşullaraltında kalınca eğitim kampında öğrendiklerinebaşvurmak zorunda kalıyorve ortaya ‘film içinde film’ mantığındaişleyen eğlenceli olaylarçıkıyor.
Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj 2hwpw5v

Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj Sakla
http://www.djozanfanclup.net.tc

Tropik Fırtına - Tropic Thunder / 2008 / DvDrip / TR dublaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yolcular - Passengers -DvDRiP (2009) tr dublaj
» Azirha - Simdi Dinle 2008 (CanKan)