WwW.DjozanFanClup.Net.Tc-Djozan.Forumo.Biz-Sinema-izle.net.tc
Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında Warning
Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında GirisyapKonularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında Kayitol
Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında Warning
Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında GirisyapKonularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında Kayitol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında Mavi-yildiz  AnasayfaAnasayfa  djdj  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında Whistling  

Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında

YazarMesaj
Admin
- Admin - Site Sahibi -
- Admin - Site Sahibi -
Admin

Erkek
Memleket : Ağrı
İş/Hobiler : Djozan
Lakap : [D-j-o-z-a-n]
Rep Puanı : 393

DJ Seviyesi
Dj Seviyesi Dj Seviyesi:
Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında Left_bar_bleue100/100Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında Empty_bar_bleue  (100/100)

Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında Empty
MesajKonu: Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında   Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 11:08 am

Evet beyler gizli içerik meselesini çoğunuz bilirsiniz ama konulara yazılan cevaplarda gördüğüm kadarıyla bundan haberi olmayanların sayısı çok.. "abi indirecem de linkler nerde?" gibi soruları sizler de görmüşsünüzdür.. Düşündüm, taşındım ve bu gizli içerik hakkında tüm üyelerimizi bilgilendirmek gerektiğine karar verdim..

Roman yazar gibi baştan sona bunu anlatmak yerine forumda bu konu hakkında sorulan soruları tek tek cevaplayacam.. Ayrıyetten sorularınız olursa bana veya diğer yöneticilere başvurursanız seve seve cevaplayacaz ve sorunuzu buraya cevabıyla birlikte ekleyeceğiz..

--------------------------------------------------------------------------------

1) Konuyu açtığımda linkleri neden göremiyorum? Nedir bu gizli içerik? Ne yapmam gerekiyor?

Efenim bu gizli içerikte konuya cevap yazmadan konunun içeriğini göremezsiniz.. Bazı aklı kıt arkadaşlarımız cevap yazmayı saçma sapan iletiler göndermek olarak anlıyor.. Cevap yazmadan kastımız konuya emek verene bir teşekkür veya konu hakkında yorumdur.. Cevabınızı yazdıktan sonra mesajınızı sayfada görebiliyorsanız artık linkleri veya konunun içeriğini görebilirsiniz..
Bu gizli içerik her konularda vardır diye bir tabir kullanılamaz tabii.. Bu konuyu açan üyeye bağlıdır, ister kullanır gizli içeriği ister kullanmaz..

--------------------------------------------------------------------------------

2) Konuya cevap yazmama rağmen linkler gözükmüyor?

Normalda böyle bir şey forum çökmedikçe mümkün değildir.. Ama tarayıcınızdan kaynaklanan bazı sorunlardan dolayı böyle şeyler olabilir (bende hiç olmadı).. Bu durumda ne yapmanız gerektiğine gelince; sayfayı yenilenemeniz yetecektir.. Eğer yine de olmaz ise tüm çerezleri sildikten sonra foruma tekrar giriş yaparak konuya bakabilirsiniz..

3) Neden böyle bir uygulamaya gerek duydunuz?

Malesef forumumuza üye olanların çoğu kendisini ilgilendiren konuya baktıktan sonra bir teşekkürü bile çok görüp çekip gidiyor.. Bu gizli içerik uygulaması yok iken biz bundan çok çektik.. Konuda 100 görüntüleme var ama 1 cevap bile yok.. Herifcioğlu geliyo, linke tıklayıp veya içeriğe bakıp alıp başını gidiyo.. Bu yüzden biz de böyle bir uygulama başlattık; parayı veren düdüğü çalar misali.. tabii sizden para isteyen felan yok, sadece içten bir "teşekkür".. bizi anlayacağınıza inanıyoruz..

http://www.djozanfanclup.net.tc

Konularda Linkleri Neden Göremiyorum? Gizli İçerik Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası